Ellta inxhiniering

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Mishko Mihajllovski 3-a lok.2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7500 км
  • Lokacioni: Кисела Вода

  • Telefon 2: 070 250903
  • Faksi: 02 2784238
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569227685_0.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Mirembajtje te dyshemeve me shkelqim te madh nga mermeri dhe graniti (ne hotelin Aleksandar Palas, Ambasaden e Amerikes, Varrezat Butel – kapela dhe objekte tjera).

Bejme trajnim falas per mirembajtjen e shkelqimit te madh, nga ana jone per te punsuarit Tuaj me produktet e bellinzoni dhe 3M.

- Detergjente per pastrimin e mermerit, travertine dhe granit, si dhe dysheme tjera nga guri natyrore
- Lustrues (ngopje) per mirembajtje ditore, javore dhe vjetore
- Zbukurime per mermer, travertine dhe granit

- Lecka per pastrim dhe lustrim te dyshemve nga mermeri dhe graniti
- Shfirese per kepuce nga linoleumi etj.
- Lenta kunder-rreshqitese per shkalle nga mermeri
- Fshirese te kepuceve para deres (nga goma dhe tekstili)
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj