Електрон М

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Зеничка 13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Локација: нас.Железара

  • Телефон 2: 02 2614684
  • Факс: 02 2640200
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568271319_54.jpg?t=true&w=300&h=300


Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи