Едел-пром

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Босна и Херцеговина 9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Чаир до Порше Македонија

  • Телефон 2: 072 306680
  • Факс: 02 2622330
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/91fd0bec377134c39d0cd298fc28800e.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ЕДЕЛ-ПРОМ е компанија која е лидер на македонскиот пазар повеќе од 25 години, исклучиво со продажба и монтажа на автостакла за сите видови на моторни возила (патнички и товарни) кои се во експлоатација на нашите патишта.

Производи:
• авто стакла
• алат за монтирање на авто стакла
• алат за демонтирање на авто стакла

Нашиот магацин содржи огромен спектар на видови авто стакла на лагер за 90% од возниот парк во Р. Македонија, како што се: Audi, Alfa Romeo, Bmw, Volkswagen VW, Ford, Fiat, Chevrolet, Citroen, Daewoo, Honda, Hyndai, Kia, Toyota, Opel, Peugeot, Lada, Mercedes, Mazda, Mitsubishi, Renault, Skoda, Suzuki, Nissan, Zastava и многу други, како и товарни возила: Daf, Scania, Man, Mercedes, Volvo и др.

Генерални застапници сме на светски познатата компанија за автостакла "PILKINGTON" чии автостакла се употребуваат при прва монтажа во фабриките на повеќето марки на возила во Европа и пошироко, односно ОРИГИНАЛНИ АВТОСТАКЛА.

Исто така увозници на реномираниот Турски прозиводител "OLIMPIA" и "XYG" од Кина, чие производство е наменето за европскиот пазар и ги поседува сите европски стандарди. Соработуваме со најдобриот германски и светски бренд за помагала и материјали за вградување на автостакла ПМА Тоолс од Германија.

ЕДЕЛ-ПРОМ располага со комплетно опремен сервис за монтирање и демонтирање на автостакла за сите патнички и товарни возила. Во отворениот изложбен салон и магацински простор, кој се наоѓа во склопот на целокупниот објект може да ги погледнете сите наши производи.

За секое купено авто стакло, добивате гаранција на квалитет и со секоја извршена монтажа добивате гаранција на монтажата на неограничено време.

ДОЈДЕТЕ И УВЕРЕТЕ СЕ ВО НАШИТЕ МОЖНОСТИ ЗА КВАЛИТЕТ И ДОВЕРБА!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи