Дули Карпет


  • Адреса: Јован Поповиќ 6
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7510 км
  • Локација: Локалитет Тоде Мендол

  • Телефон 2: 071 380071
  • Факс: 031 418332
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00
    Нед од 09:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


56%заштеда
Цена со ДДВ:5.535 ден.2.435 ден.

ELITE, ELEGANCE, ELIT-Y.OPERA

Цена со ДДВ:Побарај цена

Tepih Maestro 4426 brown

Цена со ДДВ:Побарај цена

ilmira


Видете ги нашите производи на
Мапа

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 61 | | | веќе видена

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена

Македонија бележи благо опаѓање во рангирањето за буџетска транспарентност, според Анкетата за отворени буџети на Меѓународното буџетско партнерство за 2023 ...
сите 21 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 55 | | | веќе видена

Вчера ПроКредит Банка и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) на едно место ги собраа успешните млади претприемачи и жени во претприемништвото, оние кои ...
сите 16 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи