Драби Комерц


  • Адреса: Боца Иванова 11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1046 км
  • Локација: Бутел 1

  • Телефон 2: 070 219965
  • Факс: 02 2614271
  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649414952_17.png?t=true&w=300&h=300


Драби Комерц е фирма основана во далечната 1992 година. Главна дејност на фирмата е изработка на сите видови надгробни споменици и галантерија. Располагаме со широка палета на мермери и гранити.
Со нашето 30 годишно работно искуство можеме да понудиме квалитетна изработка и остварување на Вашите желби и замисли.
Располагаме со сопствено производство и вршиме комплетна изведба на споменици, скалници, кујни, окапници, вазни и маси.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи