Домино

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Варшавска 7-1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км

  • Факс: 02 3090453
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1424436526_88.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Домино е фирма која работи исклучиво во сегментот медицина - апаратура и потрошни материјали.

• ИНТЕРНА МЕДИЦИНА:
-EKG, EEG, EMG, EP, CTG, Стрес Тес, Холтер, АБП, Спирометрија, Доплер, Плетизмограф, Мултипараметарски Холтер Рекордери, Анализа на сон

• СЛИКОВНА ДИЈАГНОСТИКА:
-Рентген, CT, MRI, Ултразвук, Шприцеви за Контраст

• ХИРУРГИЈА:
-Хируршки Ламби, Термокаутери, Инструменти, Контејнери, Аспиратори, Ласери, Пенданти, Операциони Столови

• ИНТЕНЗИВНА НЕГА:
-Вентилатори, Монитори, Инфузиони Пумпи.

• ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА:
-Електрo, Ултразвук, Ласер, Крио, Оксигено, Вакум, Високофреквентна, Липосукција, Ударна терапија – радијална и екстракорпорална

• ДЕРМАТОЛОГИЈА:
-Ласери, Ударна терапија, Крио, Филери

Домино е фирма која постои веќе 22 години.
На нашите клиенти им обезбедуваме комплетни решенија: консултација, инсталација, обука и сервис.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Доплер

Цена со ДДВ:Побарај цена

Спирометар

Цена со ДДВ:Побарај цена

Спирометар

Цена со ДДВ:Побарај цена

Инхалатор

Цена со ДДВ:Побарај цена

Аспиратор

Цена со ДДВ:Побарај цена

АБП монитор

Цена со ДДВ:Побарај цена

ЕКГ апарат

Цена со ДДВ:Побарај цена

ЕКГ апарат


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи