Дестан 1


  • Адреса: ул.106, Стара Чаршија 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: Стара чаршија
Дејности:

ќебапчилници


  • Работно време: Пон - Нед од 07:30 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

На ниво на ЕУ, годишната стапка на инфлација мерена со хармонизираниот индекс на потрошувачки цени (HICP), кој овозможува споредба меѓу земјите-членки, во мај ...
сите 65 | | | веќе видена

Најавата на поранешниот претседател Доналд Трамп дека ако повторно стане претседател, ќе стави крај на оданочувањето на бакшишите, според првичните проценки ќе ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи