Дерма Сана Дермика

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Орце Николов 29/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: спроти главната пошта во центарот на Скопје

  • Телефон 2: 076 407771
  • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/98a39aed97d9642257a7b6fb9258def0.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Дерма Сана Дермика e специјалистичка ординација по дерматологија со козметологија.

Услуги:
• Дерматолошки прегледи и лекување
• Венеролошки прегледи и лекување
• Дерматоскоски прегледи на бенки и кожни тумори
• Ласер терапија, биоптрон, јонтофореза, Дарсонвал
• Крио терапија, електрокоагулациона терапија
• Акупунктура
• Хемиски пилинзи (органски и неоргански)
• Карбокси терапија
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи