ДБ Шенкер

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.36, Индустриска зона Илинден б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7509 км

  • Телефон 2: 02 3290865
  • Факс: 02 3107666
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/05ec91c839a51b2f6c3d2a6cca11d17f.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Директен Товар (LTL & FTL)

Откријте го најлесниот начин од точка А до точка Б!

DB SCHENKERfull load или SCHENKERpart load сега со зајакнати перформанси во форма и брзина на огномет во транспортната индустрија. Изберете совршена комбинација на извонредна брзина, безбедност и планска точност за вашите директни камионски пратки. Потпрете се на докажаниот ДБ Шенкер квалитет во услугите, со многу атрактивни цени – букирајте и следете на eSchenker.

Нашите дигитални резервации овозможуваат врвна ефикасност.

Направете го директниот транспорт предвидлив и едноставен, со високо-ефикасни продукти...
...и дополнителни опции!

Ви требаат специфични решенија?
Стапете во контакт со вашиот локален претставник и откријте што се можеме да ви понудиме! Искорестете ја компетентоста на еден од светските водечки логистички набавувачи со лична поддршка во секоја Европска Земја.

Локални експерти за ваш успех!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи