Дамјанов Луке


  • Адреса: бул.Јане Сандански, ТЦ Бисер 82 лок.59
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: ТЦ Бисер прв кат
Дејности:

кројачи


  • Работно време: Пон - Пет од 10:30 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 55 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи