Д-р Данаилов

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: 23-ти Октомври (Владимир Комаров) 20-1/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: спроти Тобако 2, кај Палма

  • Телефон 2: 070 240097
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1557387705_62.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Специјалистичка ординација по интерна медицина и кардиологија.
Д-р Бојан Данаилов, интернист Кардиолог, cпецијалист-интернист, субспецијалист-кардиолог.

Ординацијата располага со најсовремена медицинска опрема за да се запази квалитетот на прегледот кој што во комбинација со стручноста овозможува да се добијат врвни резултати за навремена дијагностика на болести на целото тело.

Д-р Данаилов, со самостојно работно искуство од 20 години како интернист-кардиолог со постојана обука и следење на сите светски медицински новости и нивно практикување е еден од најзвучните имиња во Македонското здравство.

Услуги:
• EKГ И ЕХО ДИЈАГНОСТИКА НА СРЦЕ
• АБП ХОЛТЕР ЗА ПРИТИСОК
• ЕКГ ПО ХОЛТЕР
• ДОПЛЕР ЦИРКУЛАЦИЈА НА ЦЕЛОТО ТЕЛО
• ЦИРКУЛАЦИЈА НА КАРОТИДНИТЕ (ВРАТНИ) АРТЕРИИ
• ЦИРКУЛАЦИЈА НА РАЦЕ И НОЗЕ
• ЕХО ПРЕГЛЕД НА ШТИТНА (ТИРЕОИДНА) ЖЛЕЗДА
• ЕХО ПРЕГЛЕД НА СИТЕ СТОМАЧНИ ОРГАНИ
• ЕХО ПРЕГЛЕД НА ДОЈКИ
• КОМПЛЕТНА ЛАБОРАТОРИЈА

Привилегии на пациентите кои се лекуваат во ординација Др. Данаилов: Имаат можност за 24 часовен контакт и достапност на медицинскиот персонал. Ординацијата работи со закажување или доколку се работи за потежок случај може да се направи прием истиот ден.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи