Car Wash Center Ramstore Mall


  • Адреса: Св.Кирил и Методиј 13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км

  • Телефон 2: 076 633216
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
    Саб од 10:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1702997865_81.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
НАЈДОБРА И НАЈПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА ЗА ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО СКОПЈЕ
Нудиме целосна грижа за вашиот автомобил како надворешно и внатрешно перење, перење на подвозјето и моторниот простор, полирање, хемиски и други услуги по најдобри цени и со најиновативни техники и опрема бидејќи вашиот автомобил го заслужува најдоброто. Исто така, доколку не сте во можност сами да ја донесете вашата кола, ја земаме, ја средуваме и ви ја враќаме. Закажете грижа за вашиот автомобил и уверете се во квалитетот на нашите услуги.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи