Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Бурекџилници
 • Пекарници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бурекџилници во Струга

Гостивар


 • Адреса: ЈНА 51
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00 • Нед од 07:00 до 15:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Евро лукс


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елта-ко


 • Адреса: Ристо Крле б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 10:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елта-ком


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златен Клас Бео


 • Адреса: Маркс и Енгелс 4
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јаско


 • Адреса: Пролетерски Бригади б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 20:00 • Саб - Нед од 06:00 до 16:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мики


 • Адреса: 15-ти Корпус 24
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ориент полог


 • Адреса: ЈНА б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сарајево


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фонтана


 • Адреса: ЈНА 19
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хена


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември 8
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хит-Рајче


 • Адреса: Маршал Тито 85
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во период од 2018 – 2022 година, државата остварила добивка од 103.248 илјади денари или 1,7 милиони евра што претставува 1 отсто од остварените приходи што ...
сите 11 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Тесла се соочува со посериозен проблем: постојано растечка залиха на непродадени возила, особено евидентна во Остин, Тексас. Ова ...
сите 22 | | | веќе видена

И во првите пет месеци годинава, како и претходно, најпопуларно осигурување останува да биде приватното здравствено осигурување, а најголемо добролно ...
сите 23 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути “Ден на одржливи бизниси” е настанот кој се одржа во хотелот Хилтон во Скопје во организација на Стопанската комора на Северо-Западна ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи