Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гостивар
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бурекџилници во Гостивар

Ариан


 • Адреса: Мајор Чеде Филиповски 240
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Босна


 • Адреса: Гоце Делчев 12
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дралдакумеден


 • Адреса: с.Градец
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7470 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кендра


 • Адреса: с.Неготино
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7470 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Конак-АС


 • Адреса: с.Врапчиште
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7472 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мимоза


 • Адреса: Мајор Чеде Филиповски 42
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 20:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мостар


 • Адреса: Браќа Гиноски б.б.
 • Место: Гостивар

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мосте


 • Адреса: Гоце Делчев 2
 • Место: Гостивар

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Радика


 • Адреса: Гоце Делчев 5
 • Место: Гостивар

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сач


 • Адреса: Панче Попоски 20
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7478 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Те Шари


 • Адреса: Браќа Гиноски 3
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Топ-капи


 • Адреса: Браќа Гиноски 103
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 18:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фреш


 • Адреса: Мајор Чеде Филиповски 1
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 18:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар


 • Адреса: с.Неготино
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7470 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00

Дејности:

бурекџилници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 93 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 6 | | | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 8 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена

Фондот на ПИО вчера објави важна информација за група повозрасни граѓани за еднократна помош. Ќе се обезбедат средства за исплата на еднократна помош на ...
сите 14 | | | веќе видена

Дали спласна бурата со акциите на Комерцијална банка, или вчерашниот петочен ден беше само благо затишје, осгтанува да ни покаже претстојниот понеделник. Но, ...
сите 16 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи