Ботони


  • Адреса: Кеј 13-ти Ноември, ГТЦ приземје
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Локација: ГТЦ приземје, во пролазот по ONE

  • Телефон 2: 02 3215420
  • Факс: 02 3231880
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 160 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 116 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи