Болид Р

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Кумановска 10-а-5-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км

  • Факс: 02 2771922
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00
    Нед од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1540209543_63.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Болид Р
Болид Р отсега на нова локација - Кумановска б.б, Скопје
Вулканизерот РАБОТИ И ВО НЕДЕЛА.

Болид Р е сервис-вулканизер кој ги нуди следните услуги:
• Вулканизерски услуги
• Продажба на авто гуми (нови и стари)
• Хемиско чистење и полирање
• Машинско исправање бандажи
• Дреарски услуги
• Обработка на бандажи, добоши и замајци
• Вадење оштетени шравови
• Обработка, дистанцери и прстени
• Заварување алуминиум

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи