Бодал

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Благоја Стефковски 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: Маџари до Макпетрол

  • Телефон 2: 02 3071850
  • Факс: 02 2529644
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1626851439_1.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

-Течности за дезинфекција
-Нејонски сурфактанти - течни
-Нејонски сурфактанти - цврсти
-Амфотермни сурфактанти
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи