Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Boat - hire (rental)
 • Travel agents
 • Apartments & rooms - hire (rental)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Boat - hire (rental)

Atlas turs


 • Address : Kocho Racin 47
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alex excursies (Aleks ekskurzii) -(Topisat)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Darijan Apartments


 • Address : 11-ti Oktomvri 30
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brod Aleksandrija


 • Address : Sirma Vojvoda 2/34
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brod Kristina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brod Armada


 • Address : Gradsko pristanishte
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brod Galeb


 • Address : Gradsko Pristanishte
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:30 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Labino Boats


 • Address : Rashanec, s.Leskoec 93
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Catamaran cruising


 • Address : Kej Makedonija (Kej Marshal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orion


 • Address : Dame Gruev kula 2/30
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

George (Dzordz)


 • Address : Sirma Vojvoda 2-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 66 | | | веќе видена

На 11 јуни ќе се одржи втората конференција „Чувари на мудроста“, на која е предвидено да говорат истакнати бизнисмени, правници, архитекти, професори, ...
сите 10 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel