Brod Galeb

7 days a weekAirconditionedChildren welcomeSmoking area

  • Address : Gradsko Pristanishte
  • Place: Ohrid
  • Distance: ≈7513 км

  • Telephone 2: +389 70 307302
  • Working Hours: Mon - Sun from 07:30 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Photo of Location
Map

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 98 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 79 | | | веќе видена

НЛБ Склади, управување со средства, д.о.о. денеска, по добивањето на сите релевантни одобренија, успешно го заврши преземањето на Генерали Инвестментс АД ...
сите 22 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel