Биросеф

ПаркингКлиматизираноДостава

  • Адреса: Гоце Делчев 121
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7618 км

  • Факс: 034 330291
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1485425451_95.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Огноотпорни ормани

Oгноотпорните архивски ормани се произведени според европскиот стандард за сигурност EN 14450 class S1 и стандард за противпожарност EN 15659 LFS 60P.

Изработката во вид на сендвич од челичен лим и полнење од специјална огноотпорна смеса, овозможува заштита од оган за време од 30 и 60 минути на тепмература до 1060°.

Наменети се за чување на документи и други вредности кои треба соодветно да бидат заштитени од оган во случај на пожари.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи