Беса Завеси


 • Адреса: Крсте Петков Мисирков
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1716200128_3.png?t=true&w=300&h=300


  Долгогодишно искуство со завеси, обработка, кроење, шиење по димензии за вашиот дом.
  Во нашите продажни салони може да ги најдете најновите дизјани на:

  Завеси
  Создадени со квалитетни материјали и претходно кроење, нашите завеси се лесни за одржување и се прилагодени според вашите потреби, за да го носите перфектниот стил во вашиот дом.

  Детски завеси
  Нашите детски завеси ги претвора собите во магични светови за вашите мали авантуристи, со игриви дизајни и колорит што го зајакнуваат детското вообичување.

  Декоративни драпер завеси
  Со богати текстури и прекрасни детали, нашите декоративни драпер завеси се одличен избор за оние кои бараат стилско дополнување на интериорот, обезбедувајќи го завршниот замав за вашата просторија.

  Зебра завеси (ден и ноќ)
  Со комбинација на проѕирни и блокирачки прегради, нашите зебра завеси се прекрасен избор за декорирање на вашите прозорци, обезбедувајќи функционалност и стил во исто време.

  Вариолајт завеси
  Идеални за креирање на атмосфера на спокој и удобност, обезбедувајќи ви интимност и елеганција во секоја соба.

  Корнизи во различни димензии
  Со разнообразни стилови, материјали и финиши, нашите корнизи го одразуваат вашиот вкус и ги придонесуваат на завршниот изглед на секоја просторија. Ние сме вашето решение за стилски и функционални корнизи.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи