Бел Лотос 1509

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Коста Кирков 5 лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: До Холандска Амбасада

  • Телефон 2: 070 279276
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616590482_72.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Бел Лотос 1509 е компанија која врши чистење на станови, деловни објекти и магацини.

Ние во нашата компанија сме целосно посветени да им одговориме на сите барања и потреби на нашите клиенти во сферата на хигиената и хаусмајсторските услуги со тоа што ги нудиме сите решенија за беспрекороно извршена услуга, било тоа да е вашиот деловен простор или вашиот дом. Ние силно веруваме дека чистотата е професионалност и затоа веруваме дека е битен дел од Вашето секојдневие.

Бел Лотос, посветува големо внимание на кадровската структура и организациона посветеност во друштвото како најосновни сегменти за успешно оставрување на своите поставени задачи со континуирана едукација на сите структури на претпријатието. Исто така водиме максимална грижа за здравјето и безбедноста на вработените, при што се превземаат сите неопходни мерки за да се оспособат здрави и безбедни услови за работа на вработените, при што секој вработен мора да помини низ задолжителна обука (стандард: BS OHSAS 18001:2007)

Нашиот сервис Ви нуди решение за беспрекорна чистота, било тоа да е Вашиот дом или деловен простор, која е битен дел од нашето секојдневие. За постигнување на таа цел ние користиме само биоразградливи материјали, препарати и опрема со висок квалитет (стандард ISO 14001:2015)

Услуги:
• Професионално чистење на станови и куќи (кујна, дневна, бања, спална) - машинско и рачно
• Професионално чистење на деловни објекти и магацини
• Машинско чистење на тврди подови (мермер, плочки, ламинат)
• Машинско и рачно перење теписи (персиски, волнени, синтетички)
• Перење теписи на лице место (Перењето е со ЕКО детергенти и многу вода)

Контактирајте не на телефоните 072 305116 или 070 279276 и уверете се во професионалност и квалитетот кој го испорачуваме.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи