Баламов Компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Маршал Тито, с.Негорци 50
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7623 км

  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00
    Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607598725_72.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Баламов компани од Негорци е продавница за малопродажба на алати, градежни материјали и предмети за поправки и одржување на домаќинствата. Од друга страна, магацинот е голем капацитет за складирање кој се користи за складирање и организирање на стоки.

За повеќе информации и понуда контактирајте не на телефонот 070 238250.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи