Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Битола
 • Куманово
 • Прилеп
 • Кочани
 • Кичево
 • Струмица
 • Велес
 • Гостивар
 • Струга
 • Охрид
 • Кавадарци
 • Крива Паланка
 • Свети Николе
 • Штип
 • Пробиштип
 • Гевгелија
 • Радовиш
 • Ресен
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Автошколи
 • Станици за технички преглед на возила
 • Авто-мото друштва и сојузи
 • Автомобилски сервиси (автосервиси)
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Возачи - Здруженија
 • Патна Влечна Служба
 • Хомологација - Центри
 • Автобуски Превоз
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Автошколи


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Даел Транс


 • Адреса: Борис Кидрич, с.Русиново 2
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7612 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Авто Школата располага со три моторни возила за оспособување на кандидати за возачи од "Б„ категорија, како и со едно товарно возила за оспособување на кандидати за возачи од "Ц„ категорија.

Дејности:

автошколи

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601284035_72.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингДостапен интернетРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Авто Школа Мобилити Плус


 • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 21
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км

Авто Школа Мобилити Плус располага со најсовремени возила Hyundai i10, Hyundai i30, Volkswagen Polo, Toyota Yaris, Suzuki Alto и Mazda 2 и квалификуван тим од 7 професионални инструктори и предавачи.

Дејности:

автошколи

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1644324787_47.png?t=true&w=300&h=300

Смарт


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 153
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7494 км

#ВозиПаметно Професионални обуки спроведени од стручен тим на инструктори.

Дејности:

автошколи

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1686726751_46.png?t=true&w=300&h=300

Ауто контрол М


 • Адреса: В.С.Бато 1
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7468 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

АМСМ АМД Љуботен


 • Адреса: В.С.Бато б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7468 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00 • Саб од 07:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голф-Д


 • Адреса: Јане Сандански 112/1
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7468 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зебра


 • Адреса: Беличица 3
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Моменто


 • Адреса: Илинденска 350
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7468 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

М&Б


 • Адреса: Илирија, Зелен Пазар 18-К/2
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7468 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ора 2013


 • Адреса: 19-ти Ноември 87
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7467 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ОГ


 • Адреса: Маршал Тито 55 лок.3
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7468 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св Комерц


 • Адреса: Солунски Атентатори (ЈНА) 112
 • Место: Тетово

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Унион


 • Адреса: Маршал Тито 136/1
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7468 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Уно Миралим


 • Адреса: Благоја Тоска 47/1
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7468 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Флорида


 • Адреса: Дервиш Цара 28-А
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7468 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хити Лессонс


 • Адреса: Борис Кидрич 6-б
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7468 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шар


 • Адреса: Илинденска 87/4
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7467 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Автомак


 • Адреса: Њуделхиска 4/3 лок.6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Автошкола-Алф


 • Адреса: Киро Митрев 9
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7575 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Авто Оли Ас


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7529 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Авто Школа 3М


 • Адреса: Живко Фирфов 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алфа


 • Адреса: Никола Тесла 88
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км

Дејности:

автошколи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Јагнињата стивнаа, а струмичката компанија „Кланица со ладилник“ инкасираше 1,5 милиони евра од извоз на јагнешко на хрватскиот пазар. Католичкиот Велигден на ...
сите 17 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa За пакет акции на домашната фармацевтска компанија „Реплек“ познат инвеститор платил 93,2 илјади евра. Со тоа купувачот во своја ...
сите 11 | | | веќе видена

Народната банка квалитетно, навремено и транспарентно ја извршува статистичката функција, што е од витално значење за обезбедување на макроекономската ...
сите 109 | | | веќе видена

Македонските граѓани најмногу се „заглавени“ во банка за потрошувачки кредит, ама подолг период наназад се повеќе сакаат да земат кредит за купување на стан. ...
сите 20 | | | веќе видена

Teleperformance, германска компанија и лидер во областа на обезбедување корисничка поддршка и дигитални услуги, продолжува со своето ширење низ Македонија, ...
сите 42 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи