Автобуска станица-Кичево


  • Адреса: бул.Ослободување б.б.
  • Место: Кичево
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: во центар кај железничката

  • Факс: 045 221004
  • Работно време: Пон - Нед од 05:00 до 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 66 | | | веќе видена

Економијата беше и останува врвен приоритет за Владата. Очекувањата кои беа споделени и на состаноците со ММФ и Светска банка се д ека кризата е во најголем ...
сите 74 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи