Астибо Фешн Груп


  • Адреса: Гоце Делчев 34
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7566 км
  • Локација: Во кругот на поранешен Астибо во Штип (на самиот влез од градот), во управната зграда на трети кат.

  • Телефон 2: 032 223912
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 56 | | | веќе видена

Триглав пензиско друштво АД ја започнува својата приказна во 2019 година како најмлад член на Групација „Триглав“ и во системот со мисија да се позиционира ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи