АССЕКО СЕЕ

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Народен Фронт 17
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: зградата пред ТЦ Беверли Хилс

  • Факс: 02 3216621
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662461563_74.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Групацијата Асеко е федерација на компании кои работат во областа на информатичката технологија. Групацијата Асеко нуди сеопфатни, патентирани ИТ решенија за сите сектори на економијата.

Групацијата Асеко ЈИЕ е најголемиот оператор во Југо-Источна Европа во однос на приходите добиени од продажбата на својот софтвер и услугите. Ние настанавме како резултат на интеграција на искуството, знаењето и решенијата на големите водечки ИТ компании кои работат во регионот.

Сопствените решенија изнесуваат повеќе од половина од вкупните приходи од продажбата на Групацијата Асеко. Ова ја позиционира Групацијата Асеко помеѓу првите десет продавачи на софтвер во Европа. Групацијата Асеко функционира во повеќето европски земји, како и во Израел, САД, Јапонија и Канада. Компаниите на групацијата Асеко котираат на Варшавската берза, берзата во Тел Авив, како и на американската NASDAQ глобална трговска берза.

Наши партнери се:
Microsoft, Oracle, IBM, Cisco Systems, EMC, Wincor Nixdorf, VMware, Symantec, SAP, Intel, HP,Lenovo, DASCOM, Juniper, Fortinet, Veeam, Omikron, Acer, TITUS, d.velop AG, Kaspersky Lab, Gemalto, Hypercom, Thales, InfoVista, ActivIdentity, DELL, Fujitsu, Novell, Kofax, Extreme, NetApp, Vasco, Verizon, Dialogic, Trend, Tieto, Collis, OTI, Allied Telesis, Cortado.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи