Арт шоп


  • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 52-б лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: веднаш до ЕУ Инфо центар

  • Работно време: Пон - Пет од 10:30 до 18:30
    Саб од 10:30 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 28 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 160 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи