Апостолска Александровски и Партнери


  • Адреса: Наум Наумовски Борче 40/5 лам.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: Центар

  • Факс: 02 2466002
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567759123_61.png?t=true&w=300&h=300


Ние веруваме дека наша примарна задача е да му служиме на вашиот бизнис. Ние ви нудиме широка палета на правни услуги со кои ќе ги минимизирате правните ризици и ќе обезбедите законски предуслови вашиот бизнис да се развива без никакви пречки.

Ние ви нудиме многу повеќе од само правни услуги, нашиот пристап не е само да ве "советуваме и застапуваме", туку и да го разбереме вашиот бизнис и вашата индустрија.

Основни области на нашата специјалност се:
• Деловно/бизнис право
• Спојувања и превземања /m&a
• Работни односи
• Заштита на конкуренција
• Ликвидација/стечај
• Интелектуална сопственост /ip
• Телекомуникации, медиуми и ИТ
• Недвижности
• Даноци
• Банкарство и пазар на капитал
• Странски инвестиции/FDI

Имајте правен оддел во вашата компанија без всушност да имате таков! Наместо да плаќате правници во рамки на компанијата и дополнително да користите адвокатски услуги, ние ви нудиме се во едно.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи