Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Anije dhe barka - huazim
 • Agjenci turistike
 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Anije dhe barka - huazim

Atlas turs


 • Adresa: Koço Racin 47
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks ekskurzii (Topisat)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Darijan Apartamente/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anija Aleksandrija


 • Adresa: Sirma Vojvoda 2/34
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brod Kristina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brod Armada


 • Adresa: Gradsko pristanishte
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ania Galeb


 • Adresa: Porti i qytetit
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:30 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Labino Boats


 • Adresa: Rashanec, f.Leskoec 93
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Katamaran kruzing


 • Adresa: Kej Maqedonia (Kej Marshall Tito)
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orion


 • Adresa: Dame Gruev kulla 2/30
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhorxh/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 66 | | | веќе видена

Економијата беше и останува врвен приоритет за Владата. Очекувањата кои беа споделени и на состаноците со ММФ и Светска банка се д ека кризата е во најголем ...
сите 84 | | | веќе видена

На 11 јуни ќе се одржи втората конференција „Чувари на мудроста“, на која е предвидено да говорат истакнати бизнисмени, правници, архитекти, професори, ...
сите 10 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj