Анаталија


  • Адреса: Борис Трајковски (Ленинова) 20
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7540 км
  • Локација: Во близина на училиште Васил Главинов
Дејности:

кројачи


  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:00
    Саб од 09:30 до 20:00
  • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 120 | | | веќе видена

Народната банка изработи и воведе нова веб-услуга за автоматизирано преземање на податоците од Курсната листа, којашто веќе може да се користи напоредно со ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи