Амата студио


  • Адреса: Коле Неделковски 5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1654069681_07.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ви нудиме модерен дизајн и уредување на внатрешен простор на деловни,
угостителски и станбени објекти со менаџирање при изведба на истите.

Процес на работа:

посета на објект и земање мерки, прелиминарни цртежи и скици, избор на материјали,
мебел и осветлување, прецизни 2Д основи со димензии и технички цртежи,
3Д модел, рендери и анимација.

За дополнителни информации контактирајте не на телефоните 076 290520 и 078 219613
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи