Алуш Лим

Работиме 7 дена во неделата

  • Адреса: Љубо Божиновски Пиш б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7468 км
  • Локација: карши стар технички преглед

  • Телефон 2: 071 396520
  • Факс: 044 336766
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1623155450_04.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Последните две децении АЛУШЛИМ стана единствената дестинација за производство на квалитетни метални производи што се користат во градежната индустрија. Нашите производи вклучуваат цела низа компоненти, почнувајќи од олуци, па сè до најмалите метални елементи кои се користат и се користат при завршувањето на современите згради.

АЛУШЛИМ има високо специјализиран персонал за фиксирање и демонтирање на горенаведените компоненти.

Благодарение на најсофистицираната машинерија и опрема што ги поседува. АЛУШЛИМ е меѓу најважните снабдувачи на метални компоненти за градежната индустрија во Република Македонија. Нашите производи се дистрибуираат скоро во сите градови на Македонија.

Производите на нашата компанија се одликува со висок квалитет заради искуството што го стекнавме во Западна Европа во оваа гранка на индустријата.

Тоа се западните методи на работа, неуморните напори да се обезбедат квалитетни услуги кои ја карактеризираат работата на АЛУШЛИМ.

Контактирајте не преку е-пошта, телефон, факс или посетете не и уверете се во високиот квалитет на нашата работа.

Ние би ве поздравиле не само како потрошувач на нашите производи, туку и вашите мислења за подобрување и производи.
повеќе
Цена со ДДВ:350 ден.

REBRASTI LIM

Цена со ДДВ:125 ден.

VERTIKALEN OLUK

Цена со ДДВ:125 ден.

STUCNA ZA HORIZONTALEN OLUK

Цена со ДДВ:45 ден.

Drzac za oluk

Цена со ДДВ:125 ден.

HORIZONTALEN OLUK

Цена со ДДВ:280 ден.

KOLENA ZA HORIZONTALEN OLUK

Цена со ДДВ:30 ден.

Snegobran za keramida KIKINDA

Цена со ДДВ:30 ден.

Snegobran za keramida TONDACH

Цена со ДДВ:Побарај цена

LIMENI PROIZVODI


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи