Акаунтинг поинт

ПаркингДозволено за миленичињаЈавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 17-4/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: Спроти Вулкан, до Америт

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1624524901_34.jpeg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Accounting Point е едно од водечките сметководствени бироа во Македонија, со детално искуство во соработка со домашни и странски компании. Истовремено поседуваме комплетно портфолио кое нуди широк дијапазон на сметководствени, финансиски, правни и административни услуги.

Accounting Point е совршениот избор без разлика дали сте Start Up бизнис или голема и веќе развиена компанија.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи