7even weddings & events

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: 5-та Партиска конференција 32-а
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7567 км

  • Работно време: Пон - Чет од 10:00 до 00:00
    Пет - Саб од 10:00 до 01:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656073836_26.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

7even weddings & events едно поинакво место за организирање свадби и прослава на сите Ваши свечености
Стандардите ги подигаме за неколку скалила погоре. Поразлични сме од сите останати:
👉 Посебни тоалети за инвалидизирани лица
👉 Посебен тоалет за пресоблкување бебе/дете
👉 Гардеробер
👉 Олтар за регистрација со поглед кон градот под Исарот
👉 Професионално диско осветлување
👉 Затворено со стаклени ѕидови кои се отвораат и затвораат согласно временските услови и можност за свадба на отворено
👉 Максимален капацитет 320 гости
👉 Во салата има инсталирано вентилација и централна климатизација
👉 Пушењето е дозволено во сите годишни времиња
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи