Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Swimming clubs
 • Swimming schools
 • Sports clubs, associations & federations
Повеќе филтриПомалку филтри

Swimming clubs по градови

Bitola Prilep Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Swimming clubs

Aleks-Delfini


 • Address : bul.Kocho Racin, Olimpiski bazen b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 18:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marjan Sokolovski-Mane


 • Address : Mile Pop Jordanov 11/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orion


 • Address : bul.Kocho Racin b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Tue - Sat from 18:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PK Mladost


 • Address : Elisie Popovski Marko 29
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 06:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PK Pingvin


 • Address : bul.Kocho Racin, Olimpiski bazen b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prokids


 • Address : Franc Preshern 173/2
 • Place: Skopje

Categories:

swimming clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sportsko muzicka akademija Zirafa


 • Place: Skopje

Categories:

swimming clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Swimming club Karposh


 • Address : Nikola Rusinski 3-b/2-14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км

Categories:

swimming clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Markovi Kuli Trade (Markovi Kuli Trejd)


 • Address : Joska Jordanoski b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:30 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olimpik Bitola


 • Address : Vasko Karangeleski 64-2/3-47
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7554 км

Categories:

swimming clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 74 | | | веќе видена

Цената на златото повторно пораснаа на ново рекордно ниво и на њујоршката берза Комекс вчера достигнаа 2.449,89 долари за унца. Аналитичарите велат дека ...
сите 69 | | | веќе видена

Доне Таневски, поранешниот долгогодишен директор и сегашен претседател на Надзорниот одбор на „Македонијатурист“ е купувачот на двата пакети акции кои во текот ...
сите 22 | | | веќе видена

Во пресрет на летната туристичка сезона денеска во Регионалниот центар за гранични работи Југ се одржа средба со претставници на туристички агенции што ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel