Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Swimming clubs
 • Swimming schools
 • Sports clubs, associations & federations
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Swimming clubs in Skopje

Aleks-Delfini


 • Address : bul.Kocho Racin, Olimpiski bazen b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 18:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marjan Sokolovski-Mane


 • Address : Mile Pop Jordanov 11/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orion


 • Address : bul.Kocho Racin b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Tue - Sat from 18:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PK Mladost


 • Address : Elisie Popovski Marko 29
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 06:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PK Pingvin


 • Address : bul.Kocho Racin, Olimpiski bazen b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prokids


 • Address : Franc Preshern 173/2
 • Place: Skopje

Categories:

swimming clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sportsko muzicka akademija Zirafa


 • Place: Skopje

Categories:

swimming clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Swimming club Karposh


 • Address : Nikola Rusinski 3-b/2-14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км

Categories:

swimming clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 71 | | | веќе видена

Поскапе белиот и полубелиот леб на парче. Дел од компаниите го продаваат и за 10 проценти поскапо, наместо за 29 како досега, за 33 денари. Од Групацијата на ...
сите 29 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel