Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Strumica
 • Kocani
 • Gevgelija
 • Bitola
 • Prilep
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sports clubs, associations & federations
 • Mountaineering & climbing associations
 • Associations
 • Swimming clubs
 • Swimming schools
 • Fitness Centres, Health Clubs & Gyms
 • Martial Arts - Training
 • Ski Clubs
 • Unions
 • Wrestling Clubs
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sports clubs, associations & federations


Dervish Cara


 • Address : s.Dolno Palchishte
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Istikbal sport


 • Address : Brakja Miladinovi 85
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolibri/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medicina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinia/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shkumbini/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skendija


 • Address : Ivo Lola Ribar 244
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

11-ti Oktomvri


 • Address : Aleksandar Makedonski (Mosha Pijade) b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

18-ti Avgust


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agency for Civil Aviation


 • Address : Dame Gruev 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aikido Federation of Macedonia (Aikido Federacija na Makedonija)


 • Address : Stiv Naumov 61-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks-Delfini


 • Address : bul.Kocho Racin, Olimpiski bazen b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 18:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aquatek (Akvatek)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Athletic Club 7-Noemvri


 • Address : Titogradska 19
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atletska Federacija na Makedonija


 • Address : Gradski park b.b., p.fah 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Badminton club Vip


 • Address : Dositej Obradovikj b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Football


 • Address : Gjorche Petrov p.fah 13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Basketball Federation of North Macedonia (Kosarkarska federacija na Severna Makedonija)


 • Address : Debarca 28
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistra


 • Address : Brakja Ginoski 56
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Body art (Боди арт)


 • Address : Angel Trajchev b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 11:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

На глобалните пазари, цените на нафтата благо пораснаа минатата недела, бидејќи трговците се надеваат на забрзување на растот на кинеската и другите големи ...
сите 69 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 111 | | | веќе видена

Откако пред нешто повеќе од еден месец, преку берзанска блок трансакција беа продадени акции за над два милиони евра на хотелиерската компанија ...
сите 18 | | | веќе видена

Според партиската програма на победничката партија, Македонија ќе има ниски даноци за граѓаните и за фирмите, но се најавуваат и ефективни мерки за зајакнување ...
сите 13 | | | веќе видена

Иако за јавноста во голема мера месечните примања на вработените во државните институции се енигма, и тешко може да се најдат податоци колку се движа платите ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel