Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Прилеп
 • Битола
 • Кочани
 • Тетово
 • Кавадарци
 • Штип
 • Велес
 • Струмица
 • Струга
 • Свети Николе
 • Куманово
 • Гостивар
 • Кичево
 • Пробиштип
 • Охрид
 • Виница
 • Гевгелија
 • Крушево
 • Радовиш
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Дисконтни центри
 • Супермаркети
 • Бензински пумпи
 • Ресторани
 • Магацини
 • Здрава Храна - Продавници
 • Пекарници
 • Превоз (Транспорт) И Превозни Услуги - Фирми
 • Месари И Месарници
 • Кондиторски Производи
 • Брашно-Производство И Трговија
 • Пијалаци - Алкохолни - Трговија
 • Пијалаци - Безалкохолни (Газирани) - Трговија
 • Железарија
 • Храна-Дистрибуција
 • Леб И Бели Печива
 • Пијалаци - Дистрибуција
 • Млеко И Млечни Производи
 • Автобуски Превоз
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети


Шик 32


 • Адреса: Александар Македонски (Моша Пијаде) 3/15
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик 34


 • Адреса: Ленин 123
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик 35


 • Адреса: с.Лажани
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7527 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик 38


 • Адреса: с.Октиси
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7492 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шими


 • Адреса: Ристо Крле б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шитказ Промет


 • Адреса: Радовишка 21
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7551 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шиткарски


 • Адреса: 11-ти Октомври 19
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈7542 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шиткач


 • Адреса: Македонска б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7551 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шиткач-промет


 • Адреса: Лигураса 13
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7551 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шкорпион


 • Адреса: Гаврил Константиновиќ 77
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7504 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шопе промет


 • Адреса: Херој Карпош 6
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 16:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шора


 • Адреса: Младинска 25
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈7542 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шорка


 • Адреса: Вардарска б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 20:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шоу Компани


 • Адреса: Браќа Гиноски 59
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Штипски Сокак


 • Адреса: Сутјеска 40
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7568 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00 • Саб од 07:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

2-Б


 • Адреса: Илинденска 36
 • Место: Крушево
 • Оддалеченст: ≈7527 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 16:30 • Саб од 10:30 до 15:30

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

2002 Бале-пром


 • Адреса: Орде Чопела 104
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7547 км
 • Работно време: Пон - Нед од 05:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

2005 Дионис


 • Адреса: Орде Чопела 153
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7548 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 09:00 до 19:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

5-ти Декември


 • Адреса: Борка Медаро 5
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Power Petrol - Shell


 • Адреса: Магистрален пат 2-А
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Благодарение на натамошното зацврстување на својот статус како глобален производствен центар, Виетнам треба да го доживее најбрзиот раст на богатството во ...
сите 16 | | | веќе видена

Изградбата на нови станови во Европа нагло ќе ослаби во наредните години поради зголемените трошоци, објави германскиот институт Ифо, повикувајќи се на ...
сите 42 | | | веќе видена

Производството во текстилниот сектор е во слободен пад, оценува Ангел Димитров од Организација на работодавачи. Посочува дека приватниот сектор веќе трети ...
сите 12 | | | веќе видена

Скопје се најде на врвот на ТОП 10 европски градови со средна големина според ефективноста, односно рентабилност за инвестирање на рангирањето кое го прави ...
сите 21 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи