Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Демир Хисар
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Демир Хисар

Ангро Маркетинг


 • Адреса: с.Сопотница
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈7526 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ангро Маркетинг


 • Адреса: Битолска б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈7534 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Домино


 • Адреса: Јордан Пиперката 2
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈7534 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пеце сунгер промет


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈7533 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тра-би


 • Адреса: 1-ви Мај 27
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈7534 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Битолска б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈7533 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:30 • Нед од 08:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Благодарение на натамошното зацврстување на својот статус како глобален производствен центар, Виетнам треба да го доживее најбрзиот раст на богатството во ...
сите 16 | | | веќе видена

Изградбата на нови станови во Европа нагло ќе ослаби во наредните години поради зголемените трошоци, објави германскиот институт Ифо, повикувајќи се на ...
сите 42 | | | веќе видена

Експертот Рајнт Гроп, раководител на Институтот за економски истражувања Хале во Лајбниц (IWH) смета дека и покрај тоа што не очекува да падне бројот на ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи