Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Агро Ели


 • Адреса: Ристо Чадо б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Видобишта


 • Адреса: 1-ва Македонска ударна бригада б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вики-Анроси


 • Адреса: Гоце Делчев 169
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7512 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гобекс


 • Адреса: Рашанец, с.Лескоец 74
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грандис трејд


 • Адреса: Железничка 16
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дебој инжинеринг


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 8
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Де Марко Маркет


 • Адреса: Карпош Војвода 39 Кула 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дико комерц


 • Адреса: Илинденска, с.Велгошти б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Динекс


 • Адреса: Гоце Делчев 116
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ем Маркет


 • Адреса: Партизанска 6
 • Место: Охрид

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Заум пром


 • Адреса: Јане Сандански 16
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јоти Ангелоски


 • Адреса: с.Косел
 • Место: Охрид

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Камбур


 • Адреса: Гоце Делчев 219
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7512 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Канди


 • Адреса: бул.Туристичка
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Квиг 2019


 • Адреса: Богомилска 64
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киском


 • Адреса: Момчило Јорданоски 245
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кли-ка комерц


 • Адреса: Дејан Војвода 152
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коала


 • Адреса: с.Мешеишта
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7503 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 21:00 • Саб од 08:30 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Компани Велјановски


 • Адреса: Богомилска б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кошишта


 • Адреса: Јане Сандански 47
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 3 минути Уште една голема заработка од Nvidia ја разгоре манијата за вештачка интелигенција на Вол Стрит, со што технолошките акции вчера ...
сите 36 | | | веќе видена

Не така одамна, вестите и информациите за државните записи во Хрватска беа повеќе или помалку резервирани само за луѓето кои работат во финансискиот сектор. ...
сите 22 | | | веќе видена

Народната банка активно работи на постојано унапредување на статистичката функција и на целокупната инфраструктура потребна за истражувачка активност и за ...
сите 21 | | | веќе видена

Министерството за градежништво на Хрватска на јавна консултација го објави долгоочекуваниот предлог на Законот за управување и одржување на згради. Една од ...
сите 47 | | | веќе видена

Енергетската транзиција на земјата, која вклучува и изградба на гасна централа треба неминовно да се спроведе најмногу поради тоа што ќе придонесе кон ...
сите 53 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи