Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Битола


Алди


 • Адреса: Партизанкса 48-а
 • Место: Битола

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алекс БНИ


 • Адреса: АСНОМ б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алфа маркет


 • Адреса: Гоце Делчев, с. Кравари б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7561 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа


 • Адреса: Питу Гули 20-в
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа пром


 • Адреса: Димче Лахчански 74
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа 2


 • Адреса: Солунска 95
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа 3


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 92/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа 4


 • Адреса: Бонде Скерлевски 11
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа 5


 • Адреса: Кланица 10 лок.8
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андреа 6


 • Адреса: Младински Бригади 5/3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Анџела


 • Адреса: Методија Андонов Ченто (Социјалистичка револуција) 19
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аполо


 • Адреса: Анести Пановски 9
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арди Исљам


 • Адреса: Видан Јанакиевски 16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00 • Нед од 07:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Базика


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бајс маркет


 • Адреса: с.Могила
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 19:00

Пауза Пон-Пет 12.30-16.30ч

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Балкан


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 94
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Банџи


 • Адреса: Гоце Делчев 8
 • Место: Битола

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Беглик


 • Адреса: Паца Мирчева 23
 • Место: Битола

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Беком


 • Адреса: Македонска Фаланга (Иво Лола Рибар) 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Би Ма комерц


 • Адреса: Младински Бригади 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 3 минути Уште една голема заработка од Nvidia ја разгоре манијата за вештачка интелигенција на Вол Стрит, со што технолошките акции вчера ...
сите 36 | | | веќе видена

Не така одамна, вестите и информациите за државните записи во Хрватска беа повеќе или помалку резервирани само за луѓето кои работат во финансискиот сектор. ...
сите 22 | | | веќе видена

Народната банка активно работи на постојано унапредување на статистичката функција и на целокупната инфраструктура потребна за истражувачка активност и за ...
сите 21 | | | веќе видена

Министерството за градежништво на Хрватска на јавна консултација го објави долгоочекуваниот предлог на Законот за управување и одржување на згради. Една од ...
сите 47 | | | веќе видена

Енергетската транзиција на земјата, која вклучува и изградба на гасна централа треба неминовно да се спроведе најмногу поради тоа што ќе придонесе кон ...
сите 53 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи