Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Кавадарци
 • Тетово
 • Куманово
 • Кочани
 • Гостивар
 • Свети Николе
 • Штип
 • Струмица
 • Гевгелија
 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кошаркарски клубови
 • Спортски центри, објекти, игралишта и терени
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Кошаркарски клубови

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

КК Тетекс ТТК


 • Адреса: Браќа Миладинови б.б.
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Тетова Булс


 • Адреса: Борче Кочовски 51
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Љуботен


 • Адреса: Иво Лола Рибар 193
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Академија баскет


 • Адреса: Пушкинова 7-3/31
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК Бадел 1862


 • Адреса: Марко Орешковиќ 90
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК Баскет Кам


 • Адреса: Гоце Делчев 1
 • Место: Македонска Каменица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК Гостивар 2009


 • Адреса: ЈНА 2
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК Гризли баскет


 • Адреса: Ѓорѓе Андреевиќ 15
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК Јанбор


 • Адреса: 29-ти Ноември 56
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК Куманово 2020


 • Адреса: Октомвриска револуција 40
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК МЗТ Скопје жени


 • Адреса: бул.Јане Сандански 63/12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК Патриот 2016


 • Адреса: Браќа Миладинови 46
 • Место: Делчево

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК Пелистер


 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК Пониква 2022


 • Адреса: Скопска 1
 • Место: Кочани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК Струга 2009


 • Адреса: Јане Сандански 12-а
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК Тим Арена/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК Шкупи


 • Адреса: Хо Ши Мин 106-б
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Ангели


 • Адреса: Нагоричанска 55
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК АБА Струмица


 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Баскет Дино


 • Адреса: Димитар Влахов 89
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Имаат ли причина за задоволство акционерите на скопската фабрика за чоколади „Европа“. Стигна одлуката на раководството што тие ја очекуваа и за која ќе треба ...
сите 16 | | | веќе видена

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 16 | | | веќе видена

Предвидувањата на водечките светски финансиски институции се далеку пооптимистични за земјите од регионот, отколку за Македонија. Според Светската банка, ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи