Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Кавадарци
 • Тетово
 • Куманово
 • Кочани
 • Гостивар
 • Свети Николе
 • Штип
 • Струмица
 • Гевгелија
 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кошаркарски клубови
 • Спортски центри, објекти, игралишта и терени
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Кошаркарски клубови

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

КК Пелистер


 • Адреса: 1-ви Мај 61
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Про Баскет 2019


 • Место: Радовиш
 • Оддалеченст: ≈7575 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Про-Баскет Академија


 • Адреса: Киро Крстев 4
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Работнички


 • Адреса: ул.1732 бр.8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Риниа


 • Адреса: Карл Маркс 52
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Соколи 1933


 • Адреса: Христијан Карпош 73
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Струмица 2022


 • Адреса: Браќа Миладинови 55
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК ТФТ


 • Адреса: Прашка 84
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Феникс 2010


 • Адреса: бул.АСНОМ 14
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Чаир 2030


 • Адреса: Струмичка 4
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

К.К Овче Поле-Баскет


 • Адреса: Кузман Капидан 6
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лириа 77


 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мкк Фени


 • Адреса: с.Возарци
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Младинец


 • Адреса: Киро Крстевски 5/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МЗТ Скопје Аеродром


 • Адреса: бул.Јане Сандански 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Овче Поле СВН 2023


 • Адреса: Јане Сандански 4/4
 • Место: Свети Николе

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пантери


 • Адреса: Тиранска 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7492 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фени Индустри


 • Адреса: с.Возарци
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7570 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
сите 5 | | | веќе видена

Анализа на срски Форбс Санкциите по инвазијата на Украина ја зголемија вредноста на танкерите, зголемувајќи го богатството на поморските моќници на рекордно ...
сите 13 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 68 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 27 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи