Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Кавадарци
 • Тетово
 • Куманово
 • Кочани
 • Гостивар
 • Свети Николе
 • Штип
 • Струмица
 • Гевгелија
 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кошаркарски клубови
 • Спортски центри, објекти, игралишта и терени
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Кошаркарски клубови

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

КК Вардар


 • Адреса: Лазар Личеноски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Вибас Баскет


 • Адреса: Шидска 12/2-12
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Водно санс


 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Гевгелија


 • Адреса: Димитра Влахов 4
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Гостивар


 • Адреса: Седек Костоски 15
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Еуро-Никел 2005


 • Адреса: Населено место без уличен систем с.Возарци
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК ИБА Баскет


 • Адреса: Никола Тесла
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Јасмин 95


 • Адреса: 8-ми Септември
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Кожув


 • Адреса: Димитар Влахов 4
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Крива Паланка


 • Адреса: Св.Јоаким Осоговски 163
 • Место: Крива Паланка

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Куманово 2009


 • Адреса: Октомвриска револуција 40
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Мега Баскет


 • Адреса: Димо Наредникот 51
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК МВП


 • Адреса: бул.В.С.Бато 21/7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Навико академија ФМП


 • Адреса: Саса 2
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Пелистер


 • Адреса: 1-ви Мај 61
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Про Баскет 2019


 • Место: Радовиш
 • Оддалеченст: ≈7575 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Про-Баскет Академија


 • Адреса: Киро Крстев 4
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Работнички


 • Адреса: ул.1732 бр.8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Риниа


 • Адреса: Карл Маркс 52
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Соколи 1933


 • Адреса: Христијан Карпош 73
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Просечната месечна исплатена нето-плата по вработен, во март 2024 година, изнесува 40 496 денари, објави Државниот завод за статистика. Како што пишува во ...
сите 46 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 107 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 122 | | | веќе видена

НЛБ Склади, управување со средства, д.о.о. денеска, по добивањето на сите релевантни одобренија, успешно го заврши преземањето на Генерали Инвестментс АД ...
сите 22 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи