Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кошаркарски клубови
 • Спортски центри, објекти, игралишта и терени
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Кошаркарски клубови во Скопје

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Академија баскет


 • Адреса: Пушкинова 7-3/31
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК Бадел 1862


 • Адреса: Марко Орешковиќ 90
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК Гризли баскет


 • Адреса: Ѓорѓе Андреевиќ 15
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК МЗТ Скопје жени


 • Адреса: бул.Јане Сандански 63/12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЖКК Шкупи


 • Адреса: Хо Ши Мин 106-б
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Ангели


 • Адреса: Нагоричанска 55
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Вардар


 • Адреса: Лазар Личеноски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Вибас Баскет


 • Адреса: Шидска 12/2-12
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Водно санс


 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК ИБА Баскет


 • Адреса: Никола Тесла
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК МВП


 • Адреса: бул.В.С.Бато 21/7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Навико академија ФМП


 • Адреса: Саса 2
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Работнички


 • Адреса: ул.1732 бр.8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК ТФТ


 • Адреса: Прашка 84
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Феникс 2010


 • Адреса: бул.АСНОМ 14
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КК Чаир 2030


 • Адреса: Струмичка 4
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лириа 77


 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Младинец


 • Адреса: Киро Крстевски 5/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МЗТ Скопје Аеродром


 • Адреса: бул.Јане Сандански 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пантери


 • Адреса: Тиранска 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7492 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 107 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 122 | | | веќе видена

НЛБ Склади, управување со средства, д.о.о. денеска, по добивањето на сите релевантни одобренија, успешно го заврши преземањето на Генерали Инвестментс АД ...
сите 22 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи