Југоимпекс

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 256
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Локација: Индустриска зона Визбегово

  • Телефон 2: 02 2650252
  • Факс: 02 2601858
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522231892_35.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Цена со ДДВ:2.771 ден.

Holtzkraft Црево 200mm

Цена со ДДВ:2.090 ден.

Holtzkraft Црево 160mm

Цена со ДДВ:1.550 ден.

Holtzkraft Црево 120mm

Цена со ДДВ:1.450 ден.

Holtzkraft Црево 100m

Цена со ДДВ:1.050 ден.

Holtzkraft Црево 80mm

Цена со ДДВ:16.990 ден.

Компресор Aircraft AIRBOY SILENCE 1 ...

Цена со ДДВ:12.590 ден.

Компресор Aircraft MOBILBOY 185 OF ...

Цена со ДДВ:15.390 ден.

Компресор Aircraft AIRBOY SILENCE 4 ...

Цена со ДДВ:121.330 ден.

Бансек Holzstar HBS 400

Цена со ДДВ:72.660 ден.

Струг- Дребонг Hozlstar DB 1100

Цена со ДДВ:14.260 ден.

Потезен циркулар Гер Holzstar KGZ 2 ...

Цена со ДДВ:113.150 ден.

Мануелна Кантерица Сет- KAG 4 SET

Цена со ДДВ:100.186 ден.

Компресор Aircraft AIRPROFI 703/100

Цена со ДДВ:64.720 ден.

Компресор Aircraft Airstar 503/100

Цена со ДДВ:24.180 ден.

Универзален кројач Holzstar TKS 315 ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи