Југоимпекс

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 256
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Локација: Индустриска зона Визбегово

  • Телефон 2: 02 2650252
  • Факс: 02 2601858
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522231892_35.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
32%заштеда
Цена со ДДВ:92.110 ден.61.999 ден.

GHHW 1000

15%заштеда
Цена со ДДВ:376.500 ден.319.385 ден.

Заштеди и опреми ја твојата работил ...

Цена со ДДВ:1.645 ден.

Holzstar MS 3 R Држaч за материјали

Цена со ДДВ:7.280 ден.

Работно столче со фиоки

Цена со ДДВ:109.670 ден.

Metallkraft 1200-36 E-Автоматска ма ...

Цена со ДДВ:21.640 ден.

Струг- Дребонг Holzstar DB 450

Цена со ДДВ:11.630 ден.

Aircraft Handy Silence 221 OF E

Цена со ДДВ:13.830 ден.

Mobilboy Silence 241/24 OF E

Цена со ДДВ:9.440 ден.

AIRBOY 131 OF E

Цена со ДДВ:13.830 ден.

Aircraft AIRBOY SILENCE 221 OF E К ...

Цена со ДДВ:33.790 ден.

Holzstar SAA 3001 – Аспиратор so 2 ...

Цена со ДДВ:12.340 ден.

Брусилица (Шмиргла) Holzstar OSS 10 ...

Цена со ДДВ:12.960 ден.

Брусилица (Шмиргла) Holzstar BTS 15 ...

Цена со ДДВ:17.920 ден.

Брусилица (Шмиргла) Holzstar OBSS 1 ...

Цена со ДДВ:9.240 ден.

Holzstar BTS 151 – Шмиргла


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи