Југоимпекс

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 256
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Локација: Индустриска зона Визбегово

  • Телефон 2: 02 2650252
  • Факс: 02 2601858
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522231892_35.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Цена со ДДВ:48.300 ден.

Holzstar BKS 501 - Градежна кружна ...

Цена со ДДВ:13.830 ден.

Aircraft AIRBOY SILENCE 221 OF E К ...

Цена со ДДВ:7.090 ден.

Unicraft EHG 5 P - Електричен греја ...

Цена со ДДВ:20.400 ден.

Holzstar TF 50 E Фреза

Цена со ДДВ:25.980 ден.

Holzstar TKS 316 E (230 V)- Мобилен ...

Цена со ДДВ:41.480 ден.

Holzstar- TKS 316 PRO (230 V) Стати ...

Цена со ДДВ:1.675 ден.

Holzkraft WM 90-4 - Дигитален Аглом ...

Цена со ДДВ:223.140 ден.

Holzstar FKS 315-2000 E Циркулар со ...

Цена со ДДВ:179.740 ден.

Holzstar FKS 315-1500 E

Цена со ДДВ:76.820 ден.

Holzstar TKS 254 E-Циркулар со рабо ...

Цена со ДДВ:60.700 ден.

Holzstar TKS 200-Циркулар со работн ...

Цена со ДДВ:65.040 ден.

Unicraft PHH 1001- Палетраец

Цена со ДДВ:56.990 ден.

Unicraft WPP 20 E-Хидраулична преса

Цена со ДДВ:38.700 ден.

Unicraft FHT 500-Мануелна лифт маса ...

Цена со ДДВ:32.190 ден.

Unicraft USZ 3201-Дигалка со сајла

Цена со ДДВ:12.370 ден.

Unicraft TF 3- Палетраец


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи