Југоимпекс

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 256
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Локација: Индустриска зона Визбегово

  • Телефон 2: 02 2650252
  • Факс: 02 2601858
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522231892_35.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Југоимпекс е компанија која се занимава со:
• Продажба на индустриски машини за производство на мебел од докажани производители: HolzHer-Германија, Weinig-Германија, AL-KO-Германија, Martin-Германија, Koch-Германија, Schmalz-Германија, Griggio-Италија, Orma macchine srl-Италија и други.
• Сервис служба за инасталација на опремата, тренинг за оператори, поправки и одржување во и вон гарантен рок, продажба на реервни делови. Вработени 5 високообразовани и стрчни лица обучени во Германија.
• Продажба на најкавалитетни окови и механизми за кујни и други мебели од Blum-Австрија.
• Техничка служба за поддршка и имплементација на оковите.

- Дизајн, функционалност и едноставна монтажа.
- CLIP top BLUEMOTION квалитет до последен детал.
- Доживотна гаранција на BLUM механизми.
- Indaux механизми за плакари по мерка.
- Минималистички дизајн по достапни цени.

Решенија за современи домови!
повеќе
28%заштеда
Цена со ДДВ:130.200 ден.93.145 ден.

Holzstar DB 1102 Vario – Струг

28%заштеда
Цена со ДДВ:224.192 ден.161.194 ден.

Hozlstar ADH 41 C-Абрихтер-Дихт

14%заштеда
Цена со ДДВ:244.900 ден.210.173 ден.

Holzstar HBS 703 - Бансек

Цена со ДДВ:107.200 ден.

Hozlstar ADH 26 C-Абрихтер-Дихт

Цена со ДДВ:16.430 ден.

Holztar DB 305 Vario - Струг

Цена со ДДВ:24.740 ден.

DB 460 XL Vario – струг

Цена со ДДВ:4.020 ден.

Aircraft KG 16 PRO – Пневматска Хеф ...

Цена со ДДВ:36.510 ден.

Compact-Air 361/24 E

Цена со ДДВ:97.960 ден.

Компресор Aircraft Airstar 503/100

Цена со ДДВ:24.740 ден.

Потезен циркулар Гер Holzstar KGZ 3 ...

Цена со ДДВ:12.340 ден.

Потезен циркулар Гер Holzstar KGZ 2 ...

Цена со ДДВ:18.540 ден.

Holzstar KGZ 255 E- Потезен циркула ...

Цена со ДДВ:47.190 ден.

Holzkraft KGZ 3050 Vario - Потезен ...

Цена со ДДВ:38.780 ден.

Holzkraft KGZ 2540 Vario - Потезен ...

Цена со ДДВ:56.980 ден.

Holzstar HBS 361-2 Бансек

Цена со ДДВ:44.330 ден.

Holzstar HBS 321-2 Бансек


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи